Pedagogų kvalifikacijos tobulinimas

KVIEČIAME Į  PEDAGOGAMS SKIRTUS KVALIFIKACIJOS KĖLIMO IŠVYKSTAMUOSIUS SEMINARUS!

UAB „Pramogų vėjas” seminarą Jums gali surengti pagal Jūsų norus ir pageidavimus, seminaras gali būti surengtas Druskininkuose, Birštone, Palangoje arba Jūsų pasirinktoje vietoje, vienos ar kelių dienų trukmės. Seminarų programos akredituotos kvalifikacijos tobulinimosi institucijose, akredituotose Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu. Pedagogams išduodami  kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Pateikiame galimus maršrutus, tačiau visuomet esame pasirengę sudaryti pagal Jums tinkančią pasirinktą kryptį, lankomus objektus ar tematiką.

  Telšiai – Žemaitijos sostinė

 

 

Nedaugelis žino, kad Telšiai (kaip ir Roma) pastatyti ant 7 kalvų. Šis miestelis pilnas įdomybių ir staigmenų. Kviečiame susipažinti su Žemaitijos sostine, aplankyti legendinio sūrio Džiugo namus ir sudalyvauti Džiugo sūrio degustacijoje. Taip pat yra galimybė aplankyti Šaltojo karo muziejų esantį prie Platelių ežero ir susipažinti su Žemaičių tradicijomis, valgiais ir papročiais. Edukacinė vakarienė sodyboje.

Kelionė į Kryžių kalną ir ekskursija šokolado muziejuje

Vyksite aplankyti vieno iš žymiausio ir lankomiausio Lietuvoje Kryžių kalno. Jame priskaičiuojama apie 200 tūkstančių įvairaus dydžio kryžių. Lankysitės šokolado muziejuje „Rūta“ ir sužinosite saldžią šokolado istoriją. Degustuosite skiringų šokolado pupelių rūšių šokoladą, ragausite naujų skonių „Rūtos “ šokoladinių saldainių.

Pažintis su Kauno miestu ir sutikimas su grafiene Rozalija Raudondvario dvare

 Pažintis su Kauno senamiesčiu, galimybė degustuoti Stumbro gaminamą produkciją, ekskursija po gamyklą. Apsilankymas Raudondvario dvare ir pažintis su grafiene Rozalija. Sužinosite, kokį pėdsaką paliko Raudondvarį valdę grafai Tiškevičiai. Supažindinusi su Raudondvario architektūriniu ansambliu, grafienė Rozalija pakvies jaukiam pašnekesiui  prie kavos puodelio su tortu. O šnekučiuosimės apie dvarų kultūrinį gyvenimą, šeimininkų pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą… Galimybė papietauti gražioje Raudondvario dvaro oranžerijoje.

“Alaus ir sūrio kelias”

Keliausite degustuoti seniausio ir gardžiausio Biržų alaus į alaus daryklą. Vėliau vyksite apžiūrėti Biržų pilį ir joje įrengtą Sėlos muziejų bei sudalyvauti pramoginėje edukacijoje „Renesanso epochos kultūra“. Paskui keliausite pasižvalgyti po Astravo rūmus. Galiausiai vyksite į Rokiškio dvarą, kuriame Jūsų lauks nepaprastai gardi kelionė „sūrio keliu“.

Neatrastasis Birštonas – edukacija Sraigių ūkyje

Aplankysime sraigių ūkį, kur ekskursijos metu sužinosite apie sraigių gyvenimo ypatumus, jų mėsos maistines savybes bei istorinius faktus, susipažinsite su sraigių auginimo ypatumais. Programos pabaigą vainikuoja “Sraigių burgundiškai”, paruoštų židinyje, degustacija. Toliau keliaujame į Stakliškes, kur Jūs degustuosite vienintelį ir nepakartojamą lietuvišką midų. Po ekskursijos keliausite į Birštoną, susipažinsite su Birštono miestelio istorija, išbandysite KNEIP procedūras po atviru dangumi, paragausite Vytauto mineralinio vandens. Yra galimybė pavalgyti pietus ir susipažinti su  „Eglės“ sanatorija, galėsite pakvėpuoti druskomis prisotintu oru.​

Išskirtinė vyno degustacija Gintaro Sino vyninėje Zarasuose

Kviečiame aplankyti nuostabų Zarasų kraštą, kur žaliuoja seniausias Pabaltijyje Stelmužės ąžuolas,  virš Zaraso ežero įspūdingais vaizdais žavi analogo Lietuvoje neturintis apžvalgos ratas, grūdus mala išskirtinis 300 metų menantis Šlyninkos vandens malūnas. Kviesime pasimėgauti išskirtine vyno degustacija, kur Jūsų lauks pažintis su vyndariu ir vyno gamyba, pažintinė ekskursija po vyninę, visų Gintaro Sino vynų degustacija, diskusijos apie lietuvišką vyną, karšti patiekalai ir šalti užkandžiai.

“O prie Smetonos buvo kitaip“

 

 

Miestai kaip ir žmonės gimsta, auga, sensta ir miršta. Tik miestai gyvena daug ilgiau…  Todėl kiekviena gatvė, kiekvienas skersgatvis byloja savo senas istorijas apie pastatus, žmones, kurie čia kadaise gyveno, juokėsi, verkė, džiaugėsi ar buvo nusivylę… Ponia Adelė kviečia pasivaikščioti Kauno – laikinosios Lietuvos sostinės gatvėmis ir pasiklausyti nostalgiškų prisiminimų „O prie  Smetonos buvo …“  Susitikimo vieta – laikinosios sostinės prezidentūros sodelis. Trumpai apžvelgsime istorinį kontekstą ir aplinkybės, kurios lėmė, kad Kaunas tapo laikinąja sostine, o gubernatoriaus rūmai – Prezidento rūmais. Toliau mūsų  kelias vingiuos Laisvės alėja nuo „Aušros” mergaičių gimnazijos iki pat tolimojo Kauno Soboro. Būtinai užsuksime į Nepriklausomybės aikštę, menančią šalies garbingą istoriją, pasigėrėsime moderniąja Kauno architektūra, sužinosime kur sklandė bohemiškoji miesto dvasia, kur skambėjo Danieliaus Dolskio ar Antano Šabaniausko šlageriai. Nepasikuklinsime užsukti vaišėms į ponios Ilonos saloną. Besimėgaudami šlakeliu likerio, dalinsimės „Laikinosios sostinės“  pletkais ir paskutinėmis patvirtintomis žiniomis.

Anykščiai

Nuostabi lietuviškų vynų degustacija su pietumis ar karšta vakariene Anykščiuose „Nykščio namuose“. Galima ekskursija po Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčią. Apsilankymas Anykščių Angelų muziejuje, kur išbandysite pasirinktą edukacinę programą. Lankoma apžvalgos aikštelė Anykščių Šv. Apaštalo evengelisto Mato bažnyčios bokšte, pasivaikščiojimas Lajų taku.

Laikinoji sostinė Kaunas

 

 

Pažintis su vienu iš gražiausių Lietuvos kampeliu – Pažaislio vienuolynu, ekskursija po vienuolyną, galimybė papietauti. Ekskursija ir degustacija gamykloje „Stumbras“. Galimybė pakilti vieninteliu Lietuvoje veikiančiu funikulieriumi, pasivaikščiojimas po Kauno senamiestį.

Pažintis su Pakruojo dvaru, lietuviškų vynų degustacija

Lietuvoje gausu atgimstančių dvarų, vienas iš  jų – Pakruojo dvaras. Kviečiame susipažinti su šiuo dvaru. XIX a. pabaigoje į Pakruojo dvarą baronai von der Roppai pasikvietė pasisvečiuoti ir parodyti Lietuvos grožį pažįstamą parfumerį Žaką. Žako viešnagė Pakruojo dvare truko penkerius metus, per kuriuos jis ne tik kūrė kvepalus, tačiau ir pats augino įvairias žoleles – vietines ir atgabentas iš tolimųjų kraštų, gamino aliejus ir gaivinančius aromatingus vandenis ir kt. Šiandien Žako laboratorija atkurta ir vėl veikia, viliodama svaigiais kvapais ir grožiui skirtais turtais. Kviečiame sudalyvauti parfumerio edukacijoje, pasigaminant savą eterinių aliejų mišinį. Taip pat turėsite galimybę aplankyti vyndarį, kuris vienintelis gamina vynus iš Lietuvoje augančių uogų ir sudalyvauti degustacijoje.

Visos kvalifikacinės kelionės yra derinamos pagal pageidavimą ir galimybes, jos gali būti keičiamos pagal pageidavimą, kainos perskaičiuojamos kiekvienu konkrečiu atveju, nes jas įtakoja kelionės data ir keliaujančiųjų skaičius.

 

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis:
Vilma: info@pramoguvejas.lt ; tel. +37065968589 Vilniaus regionas 
Rasa: rasa@pramoguvejas.lt ; tel. +37065578953 Kauno regionas