Kroatija

8 dienos

Aprašymas:

Pirma diena. Anksti ryte išvykstame iš Kauno ar Vilniaus. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje su pusryčiais.

Antra diena. Tęsiame kelionę per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Vakare pasiekiame nakvynės vietą Kroatijoje. Apsistojame apartamentuose, kuriuose lauks 6 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis.

Trečia diena. Poilsis prie jūros.

Ketvirta diena. Aplankysime Trogiro miestą. Trogiras – Kroatijos Dalmatijos pakrantėje įsikūręs gražus istorinis miestas su siauromis gatvelėmis bei akmeniniais namais. Čia apstu dailių bažnyčių, rūmų ir istorinių namų, susispietusių aplink vingrias senamiesčio gatveles. Trogiras garsėja dailiu senamiesčiu, kuriam jau daugiau nei 2000 metų – miestas buvo įkurtas graikų 380 m. pr. Kr. 1997 m. Trogiras buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Penkta diena. Kelionė į KRKA nacionalinį parką*. Gražiausia Kroatijos upe vadinama Krka, kurios vardu pavadintas nacionalinis parkas, savo vandenis kalkakmenio tarpekliais į Adrijos jūrą plukdo 75 km Dalmatijos regione. Šios upės žemupyje ir vidurupyje yra net septynios grupės įspūdingų krioklių, kurių bendras kritimo aukštis viršija 240 m. Krka upėje yra įrengtos specialios maudyklės, kuriose tiesiog krioklių pašonėje visi panorėję galėsite atsigaivinti.

Šešta diena. Po pietų aplankysime vieną iš gražiausių Kroatijos miestų –Splitą. Ant nedidelio pusiasalio rytinėje Adrijos jūros pakrantėje įsikūrusį antrą pagal dydį Kroatijos miestą su jame esančiu unikaliu III amžiaus romėnų architektūros paminklu – Diokletiano rūmais. Šie rūmai laikomi vienais įspūdingiausių bei vienais geriausiai išsilaikiusių romėnų rūmų ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje. Imperatorius Diokletianas buvo iškiliausia istorinio regiono Dalmatijos asmenybė, nusipelniusi Romos imperijai. Savanoriškai atidavęs Romos imperijos sostą ir persikraustęs netoli Splito, nusprendė pastatyti gynybinės paskirties rūmus, kuriuose galėtų ir pats gyventi.

Septinta diena. Poilsis prie jūros.

Aštunta diena. Papusryčiavę išvykstame link Vengrijos sostinės Budapešto. Trumpa pažintis su miestu ir nakvynė su pusryčiais.

Devinta diena. Kelionė per Vengriją, Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare parvykstame į Lietuvą.

Kelionės kainą sudaro: kelionė autobusu, dvi tarpinės nakvynės su pusryčiais Čekijoje ir Budapešte, 6 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Kroatijoje, ekskursijos į Trigoro ir Splito miestus,  trumpa ekskursija po Budapeštą, gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuotas medicininių išlaidų draudimas.

* bilietai į ekskursiją KRKA nacionaliniame parke neįskaičiuoti į bendrą kainą ir perkami atskirai.

Kaina priklauso nuo grupės dydžio ir pasirinktos kelionės datos, tad laukiame Jūsų pasiteiravimų.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis :  
Vilma: info@pramoguvejas.lt ; tel. +370 65968589 Vilniaus regionas
Rasa: rasa@pramoguvejas.lt ; tel. + 370 65578953 Kauno regionas