Moksleivių kelionės

Siūlome keliones moksleiviams Lietuvoje ir užsienyje. Į kelionės kainą įskaičiuota kelionė autobusu ir gido paslaugos. Priklausomai nuo susidarančios grupės dydžio, kainos derinamos atskirai.

Zuikių muziejus ir pažintis su Marijampole

Vyksite link Marijampolės į Sasnavos miestelį, kur įsikūręs ZUIKIŲ muziejus. Ten vyks ypatinga edukacinė programa “Zuikių mokyklos mokslai“, kurios metu linksmai leisite laiką, gaminsite Zuikių karūnas, išmoksite kepti meduolinius zuikučius, visi kartu seksite Zuikių pasaką, sužinosite apie Sasnavos miestelio kilmę. Taip pat aplankysite Marijampolės miestą, sužinosite miesto istoriją, pasivaikščiosite po parkus ir meno gatves, aplankysite užtvanką prie Šešupės.

Duonelės kepimas – Pašilių Stumbrynas – Krekenava

Pasižvalgysite po Upytės vėjinį malūną ir linų muziejų, pasivaikščiosite po Stumbryną, bei susipažinsite su didžiausiais Lietuvos miškų gyvūnais, juos galėsite pamaitinti. Pažintis su Krekenavos Pojūčių taku, lankytojų centru, apžvalgos bokštu.

Duonos kepimo edukacija kaimo kepykloje– kurios metu susipažisite kaip kepama duona, sudalyvausite edukacijoje, išsikepsite duonelę. Tai nuostabi patirtis (edukacija skiriasi nuo edukacijos vedamos Arklio muziejuje).

Dzūkijos sostinė Alytus

Keliausite link Alytaus, lankysitėsz, kur mūsų laukia įdomios edukacijos “Grikio kelias“ arba “Sodžius Dzūkijon” , kur skamba džūkiška šnektas ir galima pajusti, patirti kaip gyveno, ką valgė, ką veikė senovės Dzūkai ir susipazinti su dzuku paprociais, pabandyti susikurti dzukiska sodyba.

Aplankysite Anzelmo Matučio muziejų, susipažinti su šiuo nuostabiu rašytoju ir sudalyvauti įdomiose edukacijoje.

Alytuje yra  aukščiiausias Lietuvoje Baltosios rožės pėsčiųjų ir dviračių tiltas, jo prieigose pastatyta iš nerūdijančio plieno rožių širdelė, ant kurios drąsiai galima kabinti meilės spyneles. Šis Alytaus tiltas – vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje metrais galima išmatuoti savo meilę. Ant jo yra šešios kas 40 metrų žymos, ties jomis įvardyta meilės pagal Aristotelio filosofiją rūšis.

Pažintis ir edukacija Ilzenbergo dvare

Keliausite link Rokiškio. Ten Jūsų laukia ekskursija po Ilzenbergo dvarą, pažintis su ekologiniu ūkiu. Susipažinsite su Ilzenbergo dvaro ūkio specifika, aplankysite ūkio fermą, paukštidę, bityną, sodą, šiltnamius, vynuogyną, naudojamos žemės ūkio technikos parką.

Po to keliausite į dvaro oficiną (šeimininko namą), kuriame ragausite darnoje su gamta užaugintus ir natūraliai pagamintus dvaro produktus, gidas pristatys jų gamybos ypatumus. Išklausę gido pasakojimą, atliksite praktines užduotis. Pirmieji, teisingai atlikę užduotį, gauna prizą! Edukacija užbaigiama įsimintinu dvarišku siurprizu – švediškos patrankos šūviu!

Klaipėda – Delfinų pasirodymas Jūrų muziejuje

Vyksite į Klaipėdą, apsilankysite Klaipėdos Jūrų muziejuje, Delfinariume, kur stebėsite Delfinų pasirodymą.

Nukeliausite iki pajūrio, pabūsite prie jūros. Toliau keliausite pasižvalgyti po Klaipėdos senamiestį. Grįžtant užsuksite į Dionizos Poškos muziejų “Baubliai”.

Klaipėda – Kuršių Nerijos Nac. Parkas (Nida)

Vyksite į Klaipėdą, apsilankysite Klaipėdos delfinariume, kur stebėsite Delfinų pasirodymą.

Toliau keliausite per Kuršių Neriją, apžiūrėsite Kormoranų peryklą, pasižvalgysite po Gintaro įlanką, Raganų kalną, aplankysite Mirusias kopas, Saulės laikrodį ant Parnidžio kopos. Laisvas laikas prie jūros ir Kuršių marių. Kelionė gali būti 2-ų dienų su nakvyne.

Kretinga – Palanga

Apsilankymas Kretingos Pransiškonų vienuolyne, Tiškevičių žiemos sode. Galimybė sudalyvauti edukacijoje „Kretingos dvaro saldaininė“.

Palangoje lankysite Gintaro muziejų, Birutės kalną, pasivaikščiosite po Tiškevičių parką. Laisvas laikas prie jūros. Apsilankymas Dionizos Poškos muziejuje “Baubliai“. Kelionė gali būti 2-ų dienų su nakvyne.

Nemuno delta – Paukščių žiedavimo stotis Ventės rage

Vyksite į Mingės kaimą, kur Jūsų lauks išvyka laivu iki pat Kuršių marių. Apsilankysite Paukščių žiedavimo stotyje Ventės rage, sužinosite ir pamatysite kaip yra žieduojami paukščiai. Grįžtant aplankysite dar Rambyno piliakalnį, Raganų eglę.

Į namus keliausite gražioju Panemunės keliuku. (kelionė gali būti 2 dienų, su nakvyne Kintuose, kita dieną aplankoma Klaipėdą).

„Svečiuose pas Panevėžio lėles ir Stumbrus“

Vyksite į Pašilių Stumbryną, susipažinsite su didžiausiais Lietuvos gyvūnais. Toliau keliausite į Panevėžį,stebėsite spektaklį ir dalyvausite edukacinėje programoje ir susipažinsite su lėlėmis Panevėžio lėlių vežimo teatre.

Lankysitės Meninio stiklo dirbtuvėse Panevėžyje, kur galėsite išvysti kaip gimsta stiklas ir jo dirbiniai.

Duonelės kepimas Anykščiuose

Vyksite į Anykščius, dalyvausite edukacinėje „Duonelės kepimo“ programoje, vaišinsitės tradiciniais kaimiškais patiekalais. Lankysitės Arklio muziejuje. Aplankysite J.Biliūno kapą, sugalvosite norą Prie Laimės žiburio, apsilankysite „Siauruko“ muziejuje, pasivažinėsite drezina, ir apžiūrėsite Puntuką ir pasivaikščiosite Lajų Taku.

„Rūtos“ Šokolado muziejus ir Saldainių degustacija Šiauliuose

Vyksite į “Šokolado muziejų“ Šiauliuose, sužinosite šokolado istoriją nuo kavos pupelės iki šokoladinių saldainių gamybos.

Aplankysite „Dviračių muziejų“, pasivaikščiosite po Šiaulių miestą ir toliau vyksite į Kryžių kalną.

Sūri pamoka Druskininkuose arba Šakočių kepimas

Edukacija su druska – patirtis kaip “gimsta” įvairiausių formų dirbiniai iš druskos, pabandysite patys pasigaminti savodirbinuką iš druskos. Susipažinsite su Druskininkų miestu, Grožio šaltinio legenda, pasigrožėsite grojančiais fontanais. Apsilankysite Liškiavos bažnyčioje, jos požemiuose, pamatysite Lietuvoje esančias mumijas.

Naujiena: „Šakočių kepimo pamokėlė Druskininkuose, kurios metu sužinosite Šakočio istoriją, išsikepsite savo šakotį.

Astronomijos pamoka Molėtuose ir pramogos Žalvario parke

Vyksite link Molėtų, užsuksite į Bernotus-geografinį Europos centrą. Lankysitės Lietuvos Etnokosmologijos muziejus, klausysitės pamokos Astronomijos observatorijoje, pamatysite teleskopą, kuriuo yra stebimi dangaus kunai. Vėliau laukia nuostabus pusdienis Žalvario parke, kur Jūsų lauks įvairios pramogos ir užduotys.

„Medaus kelias“ Panemunėje

Apsilankysite pas bitininką „Medaus slėnyje“, sužinosite apie bites, medų ir patys galėsite pasigardžiuoti juo.

Lankysitės Panemunės pilyje, lipsite į Raudonės pilies bokštą, užsuksite į Veliuoną, kur kopsite į piliakalnį, kuris laikomas Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino žuties vieta.

Kopsite į Palemono kalną Seredžiuje, stabtelėsite prie Raudondvario dvaro rūmų, pasivaikščiosite po parką.

„Bičių ir Paukščių paslaptys“

Lankysitės „Paukščių kaime“, kuriame ūkio gaspadinė pristatys auginamus paukščius ir naminius gyvūnus. Kepsite  Pirato Akį ant laužo ir vaišinsitės sausainiais su arbata.  Norus užsašysite paukščio plunksna ir juos patikėsite Laimės paukštei.  Kopsite į Ladakalnį ir Ginučių piliakalnį.

Apžiūrėsite Ginučių malūną, gal net pamatysite ten gyvenantį kipšiuką.

Keliausite link Bitininkystės muziejaus, ten susipažinsite su bičių gyvenimu, bitininkų dirbamais darbais.

Orientacinis Žaidimas Kėdainiuose

Keliaujant link Kėdainių, užsuksite į Pašilių stumbryną, susipažinsite su stambiausiais laukiniais gyvūnais, toliau sustosite pasižvalgyti po Linų muziejų, kuris įkurtas vandens malūne.

Kėdainių mieste žaisite orientacinį žaidimą, kurio pagalba susipažinsite su miestu, jo istorija. Aplankysite Radvilų Mauzoliejų, susipažinsite su šių didikų istorija.

Angelų ir Alpakų Globoje

Vyksite į Trakus, kur lankysitės Angelų kalvoje, ant kurios įsikūrę įvairių angelų skulptūros. Susirasite savo angelą ir patikėsite savo norą jam.

Toliau keliausite aplankyti alpakų ukį, kur daug sužinosite apie šiuos gyvūnus, galėsite juos maitinti, paglostyti ir nusifotografuoti.

Keramikos pamoka ir linksmieji triušiukai

Edukacinės programos metu susipažinsite su keramika, jos gamybos technologija bei patys nulipdysite molio dirbinį. Taip pat lauks moliasvydzio rungtis su prizais.

Triušiukų fermoje susipažinsite ne tik su keliomis dešimtimis skirtingų šių gyvūnėlių veislių, bet ir kitais gyvūnais bei paukščiais.

Neatrastasis Birštonas

Pasivaikščiojimas po nuostabų kurortinį miestelį Birštoną, susipažinimas su miesto istorija, užlipimas į Vytauto piliakalnį, galimybė apsilankyti Birštono sakraliniame muziejuje.

Taip pat Jūsų laukia saldi edukacija, sausainių Banginukų kepimas. Aplankote „PUPONAUTŲ NAMELĮ“, kur pakviepuojate druska prisotintu oru,esant geram oriui išbandome KNEIPP procedūras po atviru dangumi. Grįžtant užsuksite aplankyti Velnio duobę.

Kelionė į Ukmergę

Vyksite į Ukmergę, kur ekskursijos metu dalyvausite muzikinėje edukacijoje. Jūsų lauks 7 užduotys. Kopsite į Ukmergės piliakalnį, kuris žymus savo legenda. Taip pat pasigrožėsite Ukmergės panorama iš Ugniagesių bokšto, kuriam yra daugiau kaip 150 metų.

Vyksite į Prezidento Smetonos dvarą. Apsilankysite Taujėnų dvare, susitiksite su dvarininke, lankysitės Taujėnų dvaro mini zoo sode.

Pažintis su Laikinąja sostine

Vyksite į Kauną, apsilankysite Zoologijos sode.

Keliausite į T.Ivanausko Zoologijos muziejų, kur Jus turėsite galimybe pasižiūrėti didžiausią gyvūnų ekspoziciją, išgirsti paukščių balsus, apžiūrėti medžioklės trofėjus.

Grikių kelias

Vyksite į sodybą Varėnos krašte, kur vaišinsitės grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene.

Susipažinsite su senoviniais darbo įrankiais Dzūkijoje. Mušite sviestą senovine „buikele“ ir čia pat ragausite. Gardžiuositės kvapnia sriuba, virta dideliame katile ant laužo. Jūsų lauks smagūs žaidimai. Trukmė -4 val. Smagiai pabuvę, grįšite namo.

Šokolado sostinė Trakuose

Edukacinė programa apie šokolado istoriją, šokolado degustacija bei šokoladinių saldainių gamyba, apžvalginė ekskursija po Trakus, Karaimų etnografinė paroda.

Vyksite apžiūrėti Angelų kalvos ir Užutrakio dvaro rūmų,

Pažintis su Trakais

Vyksite į Trakus, susipažinsite su Trakais, lankysitės Trakų pilyje, pasiplaukiosite su Laivu po Galvės ežerą.

Apžiūrėsite Angelų kalną.

Pažintis su Kernave ir „Blynų kepimas“

Pasigrožėsite Sudervės bažnyčia, Dūkštų ąžuolynu, Kernavės piliakalniais, Pajautos slėniu, Geležinio vilko paminklu.

Jūsų laukia edukacija „Blynų kepimas“ Kerniaus dvare, kur Jūs malsite grūdus su girnomis, po to juos sijosite ir iš gautų miltų kepsite blynus.

“Puodynės, puodynėlės, molinukai“ Rumšiškėse

Lietuvių liaudies buities muziejuje dalyvausite edukacijoje „Puodynės, „Puodynėlės“, „Molinukai“, susipažinsite su eksponatais.

„Šaltojo karo muziejus Plateliuose

Keliausite link Žemaitijos. Grožėsitės Plungės dvaro rūmais ir parku, lankysitės modernioje Plungės viešojoje bibliotekoje, kad turi seniausią Lietuvoje laikrodinę, ir veikiantį laikrodį.

Vyksite į Šaltojo Karo muziejų, kur Jūs nusileisite į bunkerį, kuriame yra įrengta visa raketų bazės ekspozicija. Pabūsite prie Platelių ežero.

Dzūkijos Nacionalinis parkas

Čepkelių raistas, Marcinkonių etnografinis muziejus, bažnyčia, Zervynos, Ūlos akis, edukacinė juodosios keramikos programa.

Istoriniais keliais po Ukmergę

Vyksite į Prezidento Smetonos dvarą. Apsilankysite Taujėnų dvare, susitiksite su dvarininke, sužinosite visą dvaro istoriją.

Dalyvausite istorinėje edukacijoje“Miško broliai“ Kopūstėlių raketinėje baazėje , kur galėsite įsijausti į 1944-1953 metų istorinį laikmetį.


Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

Vilma Slankauskienė
Tel.: tel: +370 659 68589
e-mail: info@pramoguvejas.lt


Moksleivių kelionės į užsienį

Visos kelionės gali būti derinamos pagal jūsų norus ir poreikius, kainos kiekvienu atvėju yra perskaičiuojamos pagal konkretų paklausimą, lankomi objektai gali būti keičiami. Į kelionės kainą įskaičiuota kelionė autobusu, gido paslaugos, bilietai į muziejus, edukacijos. Priklausomai nuo susidarančios grupės ir žmonių kiekio, kainos gali būti derinamos atskirai.

Venspilis, Kuldyga ir Riežuvės Smėlio urvai 2 dienos 1 nakvynė

1. Diena. Ryte išvyksite į Latviją. Stabtelsite Bauskėje ir apžiūrėsite XV a. statytą vokiečių ordino pilį. Toliau keliausite po Kuržemę, aplankysite žavų miestelį. Kuldygą, dar vadinamą “Latvijos Venecija”. Apžvalginė ekskursija po miesto istorinę centrą. Pasigrožėsite plačiausiu kriokliu per Ventos upę, aukščiausia Latvijos piliaviete ir kitomis miesto įžymybėmis. Aplankysite unikalius Riežuvės smėlio urvus. Nusileidę į 8 m gylį po žeme, pasivaikščiosite smėlio labirintais žvakių šviesoje. Keliausite link Venspilio. Nakvynė Venspilyje.

2. Diena. Papusryčiavę leisitės į ekskursiją po Venspilį- vieną gražiausių sutvarkytų Baltijos šalių miestų. Turėsite galimybę paplaukioti turistiniu laivu. Po pietų išvyksite atgal link Lietuvos.

Kelionė į Varšuvą, pažintis su Koperniko muziejumi, 2 dienos, 1 nakvynė

1.Diena Keliaujate į Lenkijos sostinę -Varšuva. Lankysitės Varšuvoje 2010 m. atidarytame viename moderniausių Europoje technologijų muziejuje “Koperniko mokslo centre“. Muziejus užimą 20 tūkst. Kvadratinių metrų teritoriją. Taip pat lankysitės Planetariume, kur Jūsų laukia labai įdomus filmukas Nakvynė viešbutyje.

2.Diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Karališkąją pilį, kuri buvo karalių rezidencija nuo XVI-XVIII amžiaus. Ten sužinosime daugiau apie valstybės buvusių valdovų gyvenimus ir svarbius įvykius pilyje, kurie buvo reikšmingi ne tik Lenkijoje ir Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.Prieš vykstant namo į Lietuvą, yra galimybė sustoti prekybos centre.

Pažintis su Ryga ir Stokholmu 3 dienos 2 nakvynės laive

Kelionė prasideda atvykus į Latvijos sostinę Rygą, trumpa pažintis su Rygos miestu, ekskursija po Rygos senamiestį. Toliau keliaujame į Rygos keleivių uostą ir kelionę laivu Isabelle prasideda. Keliausime jūra laivu po Baltijos jūrą ir susipažinsime su šiauriniu Stokholmu ir jo istorija. Aplankome Vazos muziejų, Karališkuosius rūmus, ten esantį įkurtą muziejų. Mūsų laukią pažintis su Stokholmu pasivaikščiojant po miesto senamiestį. Karališkasis Stokholmas užburia kiekvieną. Po dienos praleistos Stokholme grįžtame į laivą Isabelle, kur mūsų laukia kelionė Baltijos jūra namo. Atplaukią į Rygą, autobusu vykstame į Lietuvą.

Vėjo Malūnų, Kadagių ir Dolomito sala – Sarema 2 dienų

Vykstate ę Estijoje esantį Virtsu uostą, iš kurio keltu kelsimės į Muhu salą. Saloje užsukate į stručių fermą, kur išvysite ne tik šiuos paukščius, bet ir lamas, zebrus, kengūras. Iš Muhu salos pylimu keliaujate į Saremos salą. Aprankote Angla vėjo malūnų kaimą ir įspūdingą Pangos statųjį skardį. Po pietų Saremos salos sostinėje Kuresarėje apžiūrite unikalią Vyskupį pilį-tvirtovę. Nakvynė viešbutyje.

Ryte papusryčiąvę aplankote Kaali meteoritinę kraterį, kuris pagal dydį yra pirmas Europoje ir antras pasaulyje. Muhu saloje aplankote Koguvos kaime-muziejuje. Keliamės keltu ir su trumpais sustojimais poilsiui keliaujate per Estiją, Latviją, Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtate į Liotuvą.

Auksinė Praha, 2 nakvynės 3 dienos

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, sustojimas ir apžvalginė ekskursija Wroclave. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė Prahoje.

2diena. Pusryčiai. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai – Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje – Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana – sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija“ – Kampos sala. Vakare *visuomeniniu transportu vykstate prie garsiųjų Križikovo fontanų. Viešnagę Čekijoje vainikuos muzikinių fontanų *koncertas, kuriame susilieja spalvos, muzikos garsai ir vandens šokis..Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Hradčanų rajonas – XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį – buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją Šv. Vito *katedrą, Šv. Jurgio *bažnyčią, *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį. Vykstame į Adršpachų draustinį*. Tai vienas unikaliausių Čekijos gamtos kampelių: vėjas, vanduo ir temperatūros svyravimai suformavo unikalias, iki 80 m į dangų kylančias smiltainio uolas. Pasivaikščiosime siaurais kalnų takeliais tarp įvairių formų uolų. Vykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

Pažintis su Ryga ir Jūrmala (2 dienos, 1 nakvynė)

Pirma diena. Atvykstame į Rygą, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, kurio architektūroje atsispindi miesto istorija nuo pat 1201 metų iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: „Trijų brolių“ namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas puošniausias Rygos pastatas – Juodagalvių gildijos namai. Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, Didžioji ir Mažoji miesto gildijos, „namas su katinu“, senamiesčio gatvelių labirintai ir kt. Galimybė aplankyti Rygos karo muziejų, kuris įsikūręs 14-to šimtmečio bokšte, ar naujai renovuotame Automobilių muziejuje. Nakvynė viešbutyje.

Antra diena. Vykstame į Jūrmalą, kurioje pasivaikščiosime miesto gatvelėmis, aplankysime Baltijos įlanką. Yra galimybė apsilankyti Jūrmalos vandens parke. Po pietų išvykstame į Lietuvą.

Kino diena Latvijoje

Ryte išvyksime į Latviją. Stabtelsime Bauskėje, kur apžiūrėsime XV a. statytą vokiečių ordino pilį. Statinys yra vienintelė iš dalies išlikusi Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerų rezidencija. Pageidaujantys galės apsilankyti pilyje ir pakilti į vieną pilies bokštų, nuo kurio atsivers vaizdinga Bauskės apylinkių panorama. Toliau keliausime į vienintelį Pabaltijo šalyse esantį kino paviljoną „Cinevilla“ po atviru dangumi. Tai miestelis, kuriame filmuojami patys įvairiausi filmai, tad visai nebūtina keliauti į Holivudą, kad pasijustumėme kino žvaigždėmis! Apžiūrėsime dekoracijas sužinosime, kaip gimsta tikras filmas, sudalyvausime filmavime. Toliau keliausime susipažinti su Latvijos sostine Ryga. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį: “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, Juodagalvių gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklas, Didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Galimybė aplankyti Rygos karo muziejų ar naujai renovuotą Automobilių muziejų. Vakare išvyksime į Lietuvą.

Pažintis su Estijos sostine ir AHHA mokslo centru, 1 nakvynė 2 dienos

1 diena. Anksti ryte išvykstame į Taliną. Atvykus į Taliną apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną, miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūrusi Prezidentūra, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios. Vykstame į viešbutį nakvynei.

2 diena. Po pusryčių vykstame į Tartu. Aplankote  „AHHAA“ – didžiausią Baltijos šalių mokslo centrą, įdomiai supažindinantis su mokslu ir technologijomis, siūlantis įvairias studijas ir programas, kuriose gali eksperimentuoti ir įdomiai praleisti laiką įvairaus amžiaus lankytojai. Čia lankytojams siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, vaikų birža, mokslo parduotuvės ir daug kitų įdomių dalykų.. Vėliau trumpa apžvalginė ekskursija po Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse. Vakare vykstame link Lietuvos.

Pažintis su Berlynu 2 dienos 1 nakvynė

Vėlai vakare išvykstame iš Lietuvos, naktinė kelionė per Lenkiją, ryte atvykstame į Berlyną. Apžvalginė ekskursija po Vokietijos sostinę: Aleksandro aikštė, Televizijos bokštas, Unter den Linden alėja, Reichstagas, Brandenburgo vartai, Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia, galimybė aplankyti vieną iš daugelio Berlyno muziejų, kaip Antikos muziejų, Berlyno katedrą/muziejų, Berlyno nacionalinį muziejų, Medicinos muziejų arba Berlyno Zoologijos sodą.(čia reikėtų pasirinkti vieną iš muziejų). Taip pat pažintis su Berlyno viešuoju transportu, iš vieno objekto į kitą vykstame viešuoju transportu. Vakare vykstame į viešbutį, nakvynė viešbutyje. Pusryčiai. Vykstame namo į Lietuvą.

Gdanskas – Sopotas – Malborkas

1. diena. Anksti išvykstame. Keliaujate per Lenkiją. Apie 13 val. atvykstate į Malborko pilį- viena iš didžiausių viduramžių pilių. Ekskursija su gidu po pilį. Apie 17 val. atvykstate į Gdanską, ekskursiją po miestą, kurios metu gėrėsitės vaikščiodami po miestą, kuris nuo seno garsėjo vienu brangiausių rauriųjų metalų-auksu („AU‘). Tai tikras aukso rojus: „Aukso vartai“, „Aukso namai“, „Auksinis vanduo“ ir daug, daug juvelyrinių dirbinių… Nakvynė viešbutyje.

2. diena. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vykstate į Westerplatta, kuriame vyko pirmasis Vokietijos ir Lenkijos kariuomenių susirėmimas 1939 metais. To po keliausite iki Sopoto, kuris garsėja kaip gražiausias Baltijos pajūrio kurortų. Pasigėrėsite jūros toliais nuo ilgiausio Europoje medinio molo. Judėdami atgal link Lietuvos stabtelsite Griunvalde, Žalgirio mūšio lauke, kuriame prisiminsite istoriją, kautynių eigą. Vėlai vakare grįšite atgal į Vilnių.

Krokuva – Aušvitsas – Zakopanė 3 nakvynės, 4 dienos

1 diena vykstame į Aušvitcą, nakvynė viešbutyje Krokuvoje.

2 diena Krokuva. Trečias pagal dydį Lenkijos miestas, daugiau nei penkis šimtus metų buvo šios šalies sostine. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: J.Mateikos aikštė su paminklu Žalgirio mūšiui atminti, Barbakanas (artilerijos bastionas), Šv.Floriono vartai, Krokuvos turgaus aikštė, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Požeminis Krokuvos istorijos muziejus, Šv.Marijos bazilika, Šv. Vaitiekaus bažnyčia, Rotušės laikrodžio bokštas, didingas monumentas A.Mickevičiui… Karališkuoju traktu, kuriame puikiai pajusite didingo senamiesčio dvasią ir prabangą, keliausime iki legendinės Vavelio kalvos. Pavakare vykstame į Zakopanę. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Ekskursija po Zakopanės miestelį, Kalnakasių miestelis, teturintis daugiau nei dvi dešimtis tūkstančių gyventojų, nuo XIXa. tituluojamas kaip Lenkijos žiemos sostinė. Tačiau, vasarą čia tai pat yra ką veikti turistams. Šiame Tatrų kalnų masyvo apsuptame slėnyje, persipynę gamtos puoselėjimo ir etno tradicijos puikiai patenkina kiekvieno atvykstančiojo troškimus… O, kraštą garsinantys sūriai iš avių pieno, tradicinė grybų sriuba ar ”kvasnica” – tikra atgaiva maisto gurmanams, taip pat laukia žygis į kalnus ir pažintis su su urvu.Vakaras Zakopanės senamiestyje, galimybė maudynės vandens pramogų parke. Nakvynė viešbutyje.

4 diena vykstame namo į Lietuvą.


Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

Vilma Slankauskienė
Tel.: tel: +370 659 68589
e-mail: info@pramoguvejas.lt