Kruizas į Helsinkį ir Latvijos skoniai, 2 nakvynės 3 dienos

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykus į Estijos sostinę Taliną, trumpa pažintis su Talino miestu, ekskursija po Talino senamiestį: Aleksandro Nevskio katedrą, Estijos parlamentą, Domo katedrą. Nakvynė Taline.

2 diena

Vykstame į Helsinkį. Nors mieste tik kiek daugiau nei 600 tūkst. gyventojų, miesto plotas užima gan nemažą teritoriją yra įsikūręs ant daugiau nei 300 salų su dviem trečdaliais teritorijos užima vanduo.

Suomijos sostinėje vyks pažintinė ekskursija. Pamatysime Parlamento rūmus, Prezidentūrą, Kiasmos meno muziejų, Finliandijos rūmus, Olimpinį stadioną, Sibelijaus parką, lankysimės Senato aikštėje ir pasivaikščiosime Esplanada – populiariausia poilsio vieta. Nakvynė Taline.

                    

 

 

3 diena

Autobusu tęsime kelionę po Latviją. Vyksime į česnakų ūkį, kurio šeimininkai ne tik patys augina šias daržoves, bet ir kuria receptus bei patiekalus iš jų. Degustacijos metu ragausite česnakų sriubos, įvairių padažų, arbatos, uogienės ir netgi saldainių iš šio augalo.

Toliau vyksime į Jelgavą, kur vyks pažintinė ekskursija. Apžiūrėsime Šv. Trejybės bažnyčią, esant galimybei pakilsime į jos bokštą, Šv. Simono ir Šv. Anos ortodoksų katedrą, senojo miesto gatveles. Turėsite laisvą laiką pietums ar pasivaikščiojimui, Pašto saloje, kurioje įrengtos kavinės ir poilsio zonos.

Kelionę tęsime Šaltalankių sode, kur ne tik apžiūrėsite ūkį, kuriame auginami ypač daug aliejaus kaupiantys šaltalankiai, bet ir išgirsite apie jų auginimo subtilybes, vertingąsias savybes, panaudojimą ne tik maistui, bet ir kosmetikoje. Vaišinsitės desertu su šaltalankiais, kurio receptą sukūrė vienas geriausių Latvijos šefų. Galėsite išbandyti su ekologišku šaltalankių aliejumi pagamintus kosmetikos gaminius, o patikusius ir įsigyti.

Po kulinarinių patyrimų Latvijoje vyksime į Lietuvą.

Kajučių aprašymas

A klasės kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 deniuose. Kajutė turi langą. Plotas 8,5-11 kv.m. Dvivietėje kajutėje yra dvi lovos (jas galima sustumti), keturvietėje – 4 lovos (2 apatinės ir 2 viršutinės). Visose kajutėse yra tualetas, dušas, TV, spinta, plaukų džiovintuvas, patalynė ir rankšluosčiai. Higienos priemonių kajutėse nėra.

B klasės kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 deniuose. Šios klasės kajutės lango neturi. Plotas 8,5-11 kv.m. Kajutėje 2 asmenims yra dvi lovos. Kajutėje 3 asmenims yra dvi apatinės ir viena viršutinė loga. Kajutėje 4 asmenims yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos (apatines lovas galima sustumti). Visose kajutėse yra tualetas, dušas, TV, spinta, plaukų džiovintuvas, patalynė ir rankšluosčiai. Higienos priemonių kajutėse nėra.

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionė keltu: Talinas – Helsinkis – Talinas;
  • Visi privalomi uosto ir keleivio mokesčiai;
  • Ekskursijos ir degustacijos Česnakų bei Šaltalankių ūkiuose!

Papildomos išlaidos:

  • Sveikatos draudimas (jei pageidausite, pasiūlysime palankias draudimo sąlygas);
  • Maitinimas. Į laivą galima įsinešti savo maistą bei gėrimus arba užsisakyti pusryčius.

Plačiau apie maitinimą kelte

Pusryčiai pateikiami švediško stalo principu. Pasirinkimas gausus: karšti sumuštiniai, omletas, dešrelės, įvairios salotos, dribsniai, jogurtai. Į kainą įskaičiuoti ir gėrimai: kava, arbata, pienas, sultys, alus, vynas.

Iki smagių ir saugių kelionių kartu!

Kaina priklauso nuo grupės dydžio ir pasirinktos kelionės datos, laukiame Jūsų pasiteiravimų.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis: 
Vilma: info@pramoguvejas.lt ; tel. +370 65968589 Vilniaus regionas
Rasa: rasa@pramoguvejas.lt ; tel. + 370 65578953 Kauno regionas