Krokuva

4 dienos

Aprašymas:

Pirma diena. Anksti ryte išvykstame į didžiausią Lenkijoje atrakcionų parką „Energylandia“. Lankysitės pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulyje. Parke įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 amfiteatrai su šou programomis, 2 teatrai, 4D kino teatras, daugybė kavinių ir interaktyvių žaidimų zonų. Nakvynė viešbutyje.

Antra diena. Lankysitės Krokuvoje – trečiame pagal dydį Lenkijos mieste, daugiau nei penkis šimtus metų buvusia šios šalies sostine. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: J. Mateikos aikštė su paminklu Žalgirio mūšiui atminti, Barbakanas (artilerijos bastionas), Šv. Floriono vartai, Krokuvos turgaus aikštė, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Požeminis Krokuvos istorijos muziejus, Šv. Marijos bazilika, Šv. Vaitiekaus bažnyčia, Rotušės laikrodžio bokštas, didingas monumentas poetui A. Mickevičiui. Karališkuoju traktu, kuriame puikiai pajusite didingo senamiesčio dvasią ir prabangą, keliausime iki legendinės Vavelio kalvos. Pavakare vykstame į Zakopanę. Nakvynė viešbutyje.

Trečia diena. Ekskursija po Zakopanės miestą. Kalnakasių miestelis, teturintis daugiau nei dvi dešimtis tūkstančių gyventojų, nuo XIX a. tituluojamas kaip Lenkijos žiemos sostinė. Tačiau vasarą čia tai pat yra ką veikti turistams. Šiame Tatrų kalnų masyvo apsuptame slėnyje persipynę gamtos puoselėjimo ir etno tradicijos puikiai patenkina kiekvieno atvykstančiojo troškimus… O kraštą garsinantys sūriai iš avių pieno, tradicinė grybų sriuba ar ”kvasnica”– tikra atgaiva maisto gurmanams. Taip pat laukia žygis į kalnus ir pažintis su urvais. Vakaras Zakopanės senamiestyje, galimybė apsilankyti vandens pramogų parke. Nakvynė viešbutyje.

Ketvirta diena. Grįžimas į Lietuvą.

Kaina priklauso nuo grupės dydžio ir pasirinktos kelionės datos, tad laukiame Jūsų pasiteiravimų.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis :  
Vilma: info@pramoguvejas.lt ; tel. +370 65968589 Vilniaus regionas
Rasa: rasa@pramoguvejas.lt ; tel. + 370 65578953 Kauno regionas