SAVAITGALIS ROMOJE

„Pramogų vėjas“ kviečia aplankyti ir pažinti amžinąjį miestą, stebinantį ir įkvepiantį neįkainojamomis kultūrinėmis vertybėmis, antikiniais paminklais ir istoriniais pastatais.

Kelionės programa:      

1 diena: Skrydis iš Vilniaus į Romą. Nusileidę oro uoste, užsakytu transportu vykstate į viešbutį. Įsikuriate patogiuose dviviečiuose kambariuose.

2 diena: Pažintinė ekskursija po miestą ant septynių kalvų, kurios metu aplankysite gražiausias ir garsiausias jo vietas. Jus lydės lietuviškai kalbanti gidė, tad išgirsite daug įdomių pasakojimų ir istorijų, o atokvėpio valandėlėmis paragausite itališkų patiekalų ir desertų.

3 diena: Ryte vykstate į Vatikaną, kurio muziejuose pamatysite begalę garsių meno šedevrų. Aplankysite Siksto koplyčią, kurioje lubos dekoruotos įspūdingomis Mikelandželo freskomis. Aplankysite Šv. Petro baziliką – didžiausią, puošniausią ir svarbiausią katalikų bažnyčią pasaulyje. Vakare būtinai pasivaikščiokite Romos gatvėmis, nes sutemus miestas nušvinta kitomis šviesomis, o garsieji Romos fontanai atrodo dar įspūdingiau.

4 diena: Užsakytu transportu vykstate į oro uostą. Skrydis iš Romos į Vilnių.

Į kainą įskaičiuota: pervežimai į/iš oro uosto, 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, miesto mokesčiai, pažintinė ekskursija po Romą su gide, apsilankymas Vatikano muziejuose.

Į kainą neįskaičiuota: Skrydis Vilnius-Roma-Vilnius. 

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis :   
Vilma: info@pramoguvejas.lt ; tel. +370 65968589 Vilniaus regionas
Rasa: rasa@pramoguvejas.lt ; tel. + 370 65578953 Kauno regionas